Abonohu dhe
perfito nga
ofertat

Video: Tifozat Kuq e Zi në ndeshjen kundër Romanis

Ermal Bislimi
Ermal Bislimi - 11 prill 2018, 16:38

Tifozat Kuq e Zi të mrekullueshëm duke kënduar të gjithë njëzëri Kuq E Zi nen ritmin e kengës tashmë të njohur : Kuq e Zi Je Ti e kënduar nga Elvana Gjata ft.Flori Mumajesi .

Videoja më poshtë tregon mbeshtetjen e tifozëve për skuadrën e tyre Kuq e Zi në ndeshjen kundër Romanis(jo vetëm) që u zhvillua në Lyon të Francës në kompeticionin Euro Uefa 2016 ku përfundojë me rezultat në favor të lojtarve të kombëtares Shqiptare (1-0) golin e fitores e kishte shënuar Armando Sadiku nga asistimi i Ledian Memushajt, në këtë ndeshje ishin të pranishëm 35,000 tifoza Kuq e Zi , për ta kishin shkruar edhe mediat më të njohura në Evropë.

 

Image